Zestaw do robienia odcisków dziecka pamiątka

29,68 

bluegreenPinkredWhiteyellow orange purple
Wyczyść
  • Darmowa dostawa
  • Zawsze pomocna obsługa klienta
  • 100% Bezpieczne zakupy
Bezpieczne płatnościzaufane płatności paynow blik

[color] Kolor: różowy pomarańczowy niebieski, zielony, czerwony, biały, żółty fioletowy

uwaga: kolor żółty pomarańczowy fioletowy > < dostarczyć jest przypadkowa, jeśli masz

 

0-6 miesięcy (ręcznie: 1 pakiet, stopy: 1 opakowanie)6-12months (ręcznie: 1-2 pakiet, stopy: 1-2 pakiet)1-2 T (ręcznie: 1-2 pakiet, stopy: 2 opakowanie)więcej niż 2 T (ręcznie: 2 pakiet, stopy: 2-3 pakiet)dorosłych (ręcznie: 3 pakiet, stopy: 3 opakowanie)opis:miękkie gliny ciasta będzie produkować 1 Dziecko Odcisk lub Ślad 0-6 Miesięcy. to będzie oczywiście w zależności od wielkości dziecka ręce i nogi.proces suszenia może wziąć 10 dni (zależy od grubości prints’ bazy, a temperatura/wilgotność w pomieszczeniu).gliny rozpocznie się proces suszenia, gdy ekspozycji na światło i powietrza.ten super miękkie gliny ciasta jest bezpieczne, nietoksyczny i łatwy w użyciu.łatwe do wyschnięcia. po prostu wziąć kwoty należy do 1st zestaw drukuje (resztę w czepiać okład-film do wykorzystania później), zagnieść to trochę, rolka go na gładkiej powierzchni, następnie naciśnij dziecka ręcznie lub stóp do niego. ci prawie nie należy stosować żadnych ciśnienia w ogóle, który sprawia, że idealne Dziecko Odcisk lub Ślad. (nie ma potrzeby, aby upiec).zawartość opakowania: 1X Glinyuwaga:1. pakiet gliny są Self-stylizowany, proszę używać w ciągu 6 miesięcy.2. Lato jest gorąco, jeśli inkpad czuć stick, proszę umieścić go w zamrażarce przez 2-3 minut lub zimnej wody 5-10 minut3. Ponieważ zima jest bardzo zimno, inkpad będzie czuć się trochę trudne, lepiej umieścić inkpad przymocowany do pakietu na ciepłą wodę do 5-10mins, to będzie uzyskać miękkie.

4. W Przypadku, Gdy osiągnęliśmy, proszę umieścić handprint lub ślad na cień na więcej niż 5 godzin do wyschnięcia.

 

Informacje dodatkowe

Waga 0.05 kg
Wymiary 8 × 9 × 5 cm
Przedział wiekowy

7-9Y,13-18 M,2-3Y,4-6 M,7-9 M,19-24 M,13-14Y,> 14Y,4-6Y,10-12 M,10-12Y,0-3 M

Specyfikacja

30g

Nazwa marki

HAPPY MONKEY

Materiał

clay

Rozmiar

30g

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw do robienia odcisków dziecka pamiątka”

90% naszych zamówień zostaje dostarczonych w ciągu 10 - 20 dni.

W okresie przedświątecznym czas ten może się wydłużyć.

Każdy produkt przed wysyłką przechodzi weryfikację jakości oraz zostaje w bezpieczny sposób zapakowany. Gwarantuje to bezpieczny transport. Proces ten może trwać od 1 do 5 dni roboczych.

Jeżeli zostało zakupionych kilka produktów, to mogą one przyjść osobno w różnych paczkach, od kilku naszych Partnerów dostawców. Pozwoli to cieszyć się Tobie jeszcze szybciej zakupionymi produktami.

Więcej informacji dostępnych jest na nasze stronie warunki dostawy.