Promocja!

Maseczka 4-warstwowa KN95

110,69 626,67 

-50%

Produkt niedostępny.

(1 opinia klienta)
10 PCS15 PCS20 PCS3 PCS30 pcs5 pcs50pcs
Wyczyść
  • Darmowa dostawa
  • Zawsze pomocna obsługa klienta
  • 100% Bezpieczne zakupy
Bezpieczne płatnościzaufane płatności paynow blik

Maska ochronna KN95 FFP2

Maseczka chroni przed: mgłą, smogiem, pyłem, zarazkami, bakteriami, zanieczyszczeniami powietrza, alergenami i wilgocią, a tym samym ochrona zdrowia i bezpieczeństwo przed wieloma chorobami.

  • Standard bezpieczeństwa: GB2626-2006
  • Kolor: biały
  • Materiał: Poliester
  • Certyfikat: CE

Elastyczna gumka zapewnia wygodę noszenia i dobre dopasowanie.

Mocowanie za pomocą 2 gumek na uszy. Wykonana z materiału antyalergicznego.

Zacisk nosowy pozwala nam idealne, szczelne dopasować maskę do naszej twarzy.

Filtruje, aż do 95% bakterii i wirusów!

Ze względu na duże zainteresowanie, dostawa może potrwać od 10 do 20 dni.

Przy wyborze produktu PCS = SZT

 

Maska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta muflaMaska na twarz maska usta maska ful maska na usta mufla pokrywa włóknina pyłoszczelna przeciwmgielne i oddychające maski na twarz usta mufla

Informacje dodatkowe

Materiał

Poliester

Standard bezpieczeństwa

GB2626-2006

Pochodzenie

Chin kontynentalnych

Klasa ochrony

KN95

Płeć

WOMEN

Typ artykułu

Maska

Typ wzoru

Stałe

Certyfikacja

CE

Numer modelu

KN95-3-10-500PCS

1 opinia dla Maseczka 4-warstwowa KN95

  1. N***s

    Dziękuję bardzo, dostawa bardzo sprawnie. Jakosc maseczek jest rewelacyjna, bardzo wygodne. Maska wygląda dokładnie jak na zdjęciach. thx

Dodaj opinię

90% naszych zamówień zostaje dostarczonych w ciągu 10 - 20 dni.

W okresie przedświątecznym czas ten może się wydłużyć.

Każdy produkt przed wysyłką przechodzi weryfikację jakości oraz zostaje w bezpieczny sposób zapakowany. Gwarantuje to bezpieczny transport. Proces ten może trwać od 1 do 5 dni roboczych.

Jeżeli zostało zakupionych kilka produktów, to mogą one przyjść osobno w różnych paczkach, od kilku naszych Partnerów dostawców. Pozwoli to cieszyć się Tobie jeszcze szybciej zakupionymi produktami.

Więcej informacji dostępnych jest na nasze stronie warunki dostawy.